1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywarka!!!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kichy, Luty 20, 2011.

1. kichy

kichy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam mam problem z nagrywarka w laptopie.Podczas nagrywania 4 płyt pod rząd w imgburn przy ostatniej wyskoczył mi błąd niestety nie pamiętam jaki dałem retry ale wyskoczyło drugie okienko w którym dałem NO oczywiście wyskoczyło oooo noooo tak wiec wyciągnąłem płytkę i zamknąłem napęd.Niestety coś się z nim stało teraz podczas odpalania lapa czy po zamknięciu napędu jest oto taki dźwięk i nie czyta mi już żadnych płyt.Zaznaczam ze wypalam na verbatimach i na tym napędzie już ze 200 płyt wypaliłem.Moze ktoś wie co sie mogło stać???Pomocy

YouTube - Problem z nagrywarką!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. DANMAR

DANMAR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    odinstaluj napęd zrestartuj kompa i niech jeszcze raz się zainstaluje,jak nie pomoże to slimka do wymiany

4. Pankracy666

Pankracy666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyraźnie widać, że napęd już padł :) - wymiana.

5. kichy

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Już wiem co mi za drugi komunikat wyskoczył coś o zamknięciu płyty ja oczywiście dałem nie ale u kumpla dzisiaj wyskoczył ten sam komunikat i dałem tak i wszystko ok czyli coś sie podupczylo tak jakby ona cały czas chciała tamta płytę zamknąć:(Moze da sie coś z tym zrobić?

6. kichy

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ponawiam pytanie:)

7. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia: