1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywarka

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez kobek66, Październik 16, 2012.

1. kobek66

kobek66 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    JG
    Witam dostałem dzisiaj nagrywarke liteon ihas 124-19b podłączyłem ją do sata w komputerze jednak gdy włączyłem komputer napęd sie otwiera lecz nie czyta żadnych płyt jaka może być przyczyna może mam wyłaczone złącze sata?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Napęd jest widoczny w systemie?

Jeśli nie to na początku wejdź do biosa i faktycznie zobacz czy nie masz sata wyłączone. Jeśli zbytnio nie wiesz o co w tych opcjach chodzi przywróć domyślne ustawienia.

Wczytywanie...

Poleć forum