Problem z nagrywka;/

fausto90

Użytkownik
Użytkownik
witam zakupiłem konsole z 2009 roku w grudniu przerobiłem w styczniu koleś który mi to robił powiedział że to nowa przeróbka 1.61 i moje pytanko brzmi jak te gry nagrywać? jaki sposobem ? iż niekiedy działają niekiedy nie ; / niekiedy pokazuje mi się logo klocka a niekiedy napisy w różnych jezykach...; / jeśli ktoś może pomóc na gg będe wdzięczny
 

supermegazord

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli jest to faktycznie 1.61 to powinieneś móc grać we wszystkie gry nie zależnie od tego jaki mają wave
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
chyba ze sa patchowane
 

Daniello09

Użytkownik
Użytkownik
Może dlatego, że nie jest to przeróbka 1,61 NS?
W każdym bądź razie używaj 360wavespatchera, zmieniaj wave na 3. I potem już normalnie wypalaj.
 
Może dlatego, że nie jest to przeróbka 1,61 NS?
W każdym bądź razie używaj 360wavespatchera, zmieniaj wave na 3. I potem już normalnie wypalaj.
1.61 odpali każdą niepaczowaną grę , jeśli spaczuje się grę do wave 3 to na ix 1.61 nie ruszy . Chyba że użyje się activate.sio ale to bez sensu .
 

fausto90

Użytkownik
Użytkownik
hej może koleś mi wgrał 1,60 poprostu a powiedział że 1,61 wgram na następny miesiąc lt czy jak to sie nazywa dzięki za podpowiedz :) p.s nagrał mi ziom gierki na vave 4 1 chodzi a 2 z activem :)
jeszcze takie coś dopisze że paczuje gierki na 3 ale i tak nie które są że logo klocka jest lub te napisy w różnych jeżykach zrobie poprostu tak iż wparuje do gościa i nie będzie miał wyboru żeby mi to poprawnie zrobić czyli wgrać to co powiedział
 

jerro

Użytkownik
Użytkownik
wygląda na to ,że ci wgrał to co powiedział:) więc nie wparowuj :)jeżeli odtwarza wave 4 to jest 1.61...po prostu tak jak koledzy wspomnieli - widocznie nagrywałeś gry już spatchowane przez kogoś z orginalnego wave
 

fausto90

Użytkownik
Użytkownik
na poczatku nastepnego miesiaca ide lt 1.1 wgrac ale w tedy nie dam sie wykiwac pozdro chlopaki dziki za odp :)
 

Do góry Bottom