1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywka;/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fausto90, Czerwiec 8, 2010.

1. fausto90

fausto90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bytom
    witam zakupiłem konsole z 2009 roku w grudniu przerobiłem w styczniu koleś który mi to robił powiedział że to nowa przeróbka 1.61 i moje pytanko brzmi jak te gry nagrywać? jaki sposobem ? iż niekiedy działają niekiedy nie ; / niekiedy pokazuje mi się logo klocka a niekiedy napisy w różnych jezykach...; / jeśli ktoś może pomóc na gg będe wdzięczny

2. Lotnik421 Xbox One

3. supermegazord

supermegazord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    jeżeli jest to faktycznie 1.61 to powinieneś móc grać we wszystkie gry nie zależnie od tego jaki mają wave

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    chyba ze sa patchowane

5. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Może dlatego, że nie jest to przeróbka 1,61 NS?
    W każdym bądź razie używaj 360wavespatchera, zmieniaj wave na 3. I potem już normalnie wypalaj.

6. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1.61 odpali każdą niepaczowaną grę , jeśli spaczuje się grę do wave 3 to na ix 1.61 nie ruszy . Chyba że użyje się activate.sio ale to bez sensu .

7. fausto90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bytom
    hej może koleś mi wgrał 1,60 poprostu a powiedział że 1,61 wgram na następny miesiąc lt czy jak to sie nazywa dzięki za podpowiedz :) p.s nagrał mi ziom gierki na vave 4 1 chodzi a 2 z activem :)
    jeszcze takie coś dopisze że paczuje gierki na 3 ale i tak nie które są że logo klocka jest lub te napisy w różnych jeżykach zrobie poprostu tak iż wparuje do gościa i nie będzie miał wyboru żeby mi to poprawnie zrobić czyli wgrać to co powiedział

8. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    wygląda na to ,że ci wgrał to co powiedział:) więc nie wparowuj :)jeżeli odtwarza wave 4 to jest 1.61...po prostu tak jak koledzy wspomnieli - widocznie nagrywałeś gry już spatchowane przez kogoś z orginalnego wave

9. fausto90

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    bytom
    na poczatku nastepnego miesiaca ide lt 1.1 wgrac ale w tedy nie dam sie wykiwac pozdro chlopaki dziki za odp :)

Wczytywanie...

Poleć forum