1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nagrywniem. Błąd przy zamykaniu płyty. Pomocy!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez matysking, Październik 27, 2008.

1. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam serdecznie.
    Chciałbym prosić o pomoc/radę osoby, które miały może podobną przypadłość i jakoś z niej wybrnęły. Mianowicie, mój problem polega na tym, iż przy wypalaniu obrazu płyty za pomocą programu ImageBurn (zgodnie z instrukcją zamieszczoną w innym dziale tegoż forum) na końcu nagrywania pojawił się błąd następującej treści:

I 17:38:35 Finalising Disc...
    W 17:38:57 Potential 'WaitImmediateIO' Deferred Error - (0/2) - Peripheral Device Write Fault
    E 17:39:08 Finalise Disc Failed! - Reason: Cannot Write Medium - Incompatible Format
    I 17:39:08 Finalising Disc (Last Attempt!)...
    E 17:39:08 Finalise Disc Failed! - Reason: Cannot Write Medium - Incompatible Format
    E 17:39:08 Failed to Write Image!
    E 17:39:08 Operation Failed! - Duration: 00:41:02
    I 17:39:08 Average Write Rate: 3 197 KB/s (2.3x) - Maximum Write Rate: 3 465 KB/s (2.5x)

Całą płytę wypaliło bez problemu, aż do tego momentu, stąd mój post :(. Czy ktos może mi podpowiedzieć czym jest to spowodowane i jak ewentualnie uniknąć podobnej sytuacji w przyszłości?
    Obraz wypalałem na nośniku Verbatim DVD+R DL 2,4x z taką właśnie prędkością, programem ImageBurn oraz nagrywarką MATSHITA DVD-RAM UJ-840S 1.11 (ATA).
    Proszę o pomoc,rady,sugestie i z góry bardzo serdecznie dziękuje wszystkim odpowiadającym na ten post :).
    Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: Problem z nagrywniem. Błąd przy zamykaniu płyty. Pomocy!!

Powiem tak, nie ma nic gorszego od nagrywarek w laptopach :D. Jeśli chcesz się cieszyć dobrymi kopiami gier to nie pozostaje nic innego jak kupno nowej nagrywarki. Z aktualizacją fw jest problem, bo go po prostu nie ma heh, takie uroki OEM'u.

4. The0ne

The0ne Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

No dobra, ale ja dzisiaj miałem podobny problem, a nagrywałem na Pionku i na TDK, prędkość x2...

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38

Daj log z imgburn to zobaczymy czy podobny ;)

Wczytywanie...

Poleć forum