1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z najnowszym K-lite Codec pack

Temat na forum 'PC' rozpoczęty przez NikoBellic91, Czerwiec 18, 2012.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Witam. Chciałbym prosić o pomoc z tymi kodekami, bo mi już ręce opadają od tego shitu, no ale od początku. Pomyślałem sobie, że zaktualizuję sobie K-lite Codec Pack do 8.8.0. Ściągnąłem, pobrałem. Gdy próbowałem zainstalować wyskoczyło info, iż instalator znalazł starszą wersję K-lite Codec Packa i wymagana jest ich deinstalacja. Po odinstalowaniu, wyskoczyło żeby zresetował kompa, co po paru chwilach tak zrobiłem. No i po tym wszystkim w końcu przyszedł czas na zainstalowanie najnowszych kodeków. Klikam dalej, dalej, dalej, wybieram żeby kodeki były zainstalowane pod Media Player Classic jak i pod Windows Media Player. Klikam dalej, rozpoczęła się instalacja. Dosłownie po paru sekundach skończyło się instalować z powodzeniem. No i żeby przetestować kodeki, próbuję odpalić format mkv. na dwóch odtwarzaczach i o to wyniki:

http://i50.tinypic.com/21nmie0.png

Media Player Classic - Pisze tylko "Odtwarzanie...[DXVA] i to wszystko.

http://i45.tinypic.com/vql1zs.png

Windows Media Player - Odtwarza, ale z pikselami...

Gdy to zobaczyłem poziom moich nerwów skoczył o jakieś 90%. Ściągnąłem jeszcze jakieś K-lite Mega Pack, ale taki sam skutek jak na załączonych screenach. Czy mógłby ktoś doradzić coś w tej sprawie? Bardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuję za pomoc :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Restartowałeś komputer po instalacji?
    Dzieje się tak tylko z formatem mkv czy innymi też?
    Masz włączone DXVA czyli wspomaganie przetwarzania przez kartę graficzną (odciąża to procesor).
    Podczas instalacji była opcja do wyboru czy to włączyć.
    Spróbuj w Media Player Classic wejść w ustawienia (widok-> ustawienia) i odznaczyć to co na screenie
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
    jak nie pomoże to w ustawieniach przejdź na "strumień wyjściowy" i obraz directshow ustaw na domyślny (lub pobaw się z innymi).

Jak to też nie pomoże to odinstaluj -> restart -> zainstaluj -> restart ;)

1 osoba to lubi.
  4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Dzięki za pomoc, ale zainstalowałem z powrotem starsze kodeki i od razu wszystko hula :)

Wczytywanie...

Poleć forum