1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem 16D2S 7485

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez greg88, Luty 4, 2014.

1. greg88

greg88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam posiadam konsolę z napędem 16d2s i mam mały problem iż była zakupiona z błędem 3rod. Po usunięciu usterki konsola się włącza ale mamy problem z napędem. Problem polega na tym jak wyczytałem na forum że trzeba zrobić na nowo flash napędu i tu zaczynają się schody. Po włączeniu JF przy próbie odczytania klucza wszystko jest ok ale przy zapisaniu pliku DUMMY.bin wyskakuję Dummy.bin is missing some drive specific information. I teraz pytanie bo na forum wyczytałem że są 4 oryginalne pliki (A,B,C,E) i problem w tym iż napęd pokazuję że wersja A. Po odpaleniu konsoli i włożeniu CD piszę że trzeba z aktualizować dash-a. Więc jest on już nagrany na pendrive ale wyskakuję błąd przy próbie wgrania dasha. I teraz pytanie czy przypadkiem nie był to jakiś mix i do konsoli nie został włożony inny napęd? Proszę o pomoc co należałoby zrobić czy zostaje tylko RGH czy coś źle robię?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wgraj do środka czysty 74850C i zrób update dasha

4. greg88

greg88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dalej to samo błąd przy aktualizacji Kod statusu 3CD6-40A3-1600-0703-C000-0099.

Wczytywanie...

Poleć forum