1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem DVD - odtwarzanie gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez djolun12, Maj 29, 2013.

1. djolun12

djolun12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg, Poland
    Witam.
    Mam problem z napędem DVD ;)
    Dziś odpaliłem 2 gry : Hitman Absolution i RE Revelations
    Hitman wgl. mi się zwiesza przy ładowaniu, natomiast resident evil pograłem trochę i pokazał się komunikat : nie można autoryzować gry ;) po tym komunikacie następuje reset xboxa ;)
    Te 2 gry rozumiem troche bo hitman nagrany jest na płytę Intenso a resident Platinum obydwie za 2,50zł
    Wypaliłem natomiast też dziś GRID 2 na płytę Verbatim, zagrałem wyścig i pojawiają sie na przemian 2 komunikaty : pierwszy o wyczyszczenie płyty, drugi nie można autoryzować gry ;/

Dodam że wszystkie gry nagrywane prędkością 6x bez iHasa, wolniejszą prędkością gry poprostu nie są nawet wykrywalne przez xboxa ;)

Co poradzicie ? Płyta czyszcząca laser ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To będzie raczej słaba kopia gry. Dobrze jakbyś miał też tą grę wypaloną ihasem. Wtedy będziesz wiedział co i jak. A te płyty czyszczące nie są płytami czyszczącymi :)

Wysłane z Galaxy S4 za pomocą Tapatalk 2

Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przecież 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci się to podoba! Bądź mężczyzną!

4. djolun12

djolun12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzeg, Poland
    Ja poprostu nie posiadam i narazie nie mam możliwości posiadania iHasa, inne gry działają bez zarzutu (Forza Horizon, Bioshock Infinite, Halo 4, Forza 4 itp.) i wszystkie gry pod xgd2 nagrywane pod iExtreme 1.6 wszystkie działają tylko z tymi 3 mam problem

Wczytywanie...

Poleć forum