1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem Hitachi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TurboLolo, Sierpień 2, 2012.

1. TurboLolo

TurboLolo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

posiadam napęd GDR-3120L (46), mój problem polega na tym iż nie mogę go wprowadzić w Mode-B. Posiadam USB PMT Probe i kontroler VIA VT6421 mój system to Windows 7 64bit. Napęd jest wykrywany w JungleFlasher v0.1.92 Beta (304) w zakładce Hitachi GDR3120, gdy klikam Send Mode-B cały czas wyświetlają się kropki.
    Proszę o pomoc.

POZDR!

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    użyj pełnego zasilania napędu,

4. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dawno temu przerabiałem już ten napęd i miałem podobne problemy. Połączenie takie: SATA Komputer-Napęd i ZASILANIE Konsola-Napęd.
    Gdy zaczynają wyświetlać Ci się kropki klikasz szybko 2xOPEN i czekasz do wysunięcia napędu, chwila przerwy i poźniej 2xCLOSE i czekasz aż napęd się zamknie. Robisz to w kółko tak długo, aż się uda...

5. TurboLolo

TurboLolo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, rozumiem - muszę użyć zasilania napędu z konsoli. W weekend spróbuję się z tym uporać, dziękuję za podpowiedzi. W razie problemów jeszcze się odezwę :)

POZDR!

6. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    możesz też zewnętrzne zasilanie mieć np ck3 itd, jak z konsoli bierzesz to wyrównaj potencjały, bo może być potem nieciekawie :D

Wczytywanie...

Poleć forum