1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem i kluczem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Fydrych, Październik 29, 2010.

1. Fydrych

Fydrych Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rymanów-Zdrój
    Od pewnego czasu napęd nie czytał mi wszystkich płyt. Kręcił się, ale nie czytał. Po paru próbach mu się udawało. Aż do ostatniego czasu, kiedy wydaje z siebie za każdy razem taki sam odgłos przy czytaniu płyty (jeden głośny "obrót", czy jak to tam nazwać) i jej nie czyta, ale żadne lampki nie świecą się na czerwono. Wiecie, co to może być? Obędzie się bez wymiany napędu? I jeszcze jedna sprawa. Przerabiałem konsolę w jakimś serwisie, odebrałem ją, ale klucza napędu już nie dostałem, albo nie pamiętam, że dostałem i zawieruszyłem gdzieś. Idzie jakość wyjść z tej sytuacji? Czytałem różne opinie na forum, ale albo są one sprzed roku, albo dwóch, lub są niespójne. A teraz w skrócie moje pytania: czy muszę wymieniać napęd i czy w ogóle mogę jakość odzyskać ten klucz napędu? głownie mi chodzi o kwoty jakimi będę musiał operować, abo postawić mojego klocka na nogi. Z góry dziękuję wszystkim pomocnym.

Wczytywanie...

Poleć forum