1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napedem LiteOn 74850C

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez darks89, Czerwiec 21, 2012.

1. darks89

darks89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam taki problem mianowicie naped jest sprawny ( uruchamia sie laser zaswieci i uruchamia element do krecenia plyty ) no ale tu jest problem bo rusza tylko bez gornej obudowy i bez tego kolka co podtrzymuje plyte na magnesie a jak wsadze plyte to tylko gdzies ociera i plyta staje i miga dioda na xboxie. Chcial bym sie spytac czy naped da rade jakos poskladac ? W jungle flasher naped jest wykrywalny.

Z gory dzieki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    A robiłeś coś z tym napędem?
    Takie rzeczy bez przyczyny się nie dzieją.

Rozkręć go i sprawdź czy aby na pewno wszystko dobrze poskładałeś.
    Magnetyzer jest potrzebny, bez niego nie pograsz.

4. darks89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    kiedys chcialem klucz wyciagnac ale nic z tego nie wyszlo ;p ogolnie to te kolko co jest na mechanizmie do obracania odpadlo a jak za mocno je docisne na bole to naped nie rusza

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    raczej do wymiany musiałeś ostro tam podziałać. jak uszkodziłeś napęd mechanicznie.

6. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Tak jak pisze Tofu212 - napęd raczej do wymiany, jest on na tyle uszkodzony, że raczej nie ma sensu z nim kombinować.
    Jeśli chcesz, mogę Ci sprzedać taki napęd, jednak ma on uszkodzone PCB i zabrudzony laser, co bez problemu mógłbyś wymienić na te z Twojego napędu.

7. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kiedyś takiego samsunga dostałem:) i to było tylko i wyłącznie do wymiany. propozycja up jest niezla według mnie lub nowy napęd.

8. darks89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    naped padniety laser tylko sie zapala 2 razy ale dioda nie miga a i tak nie mam kluczu napedu wiec to mi nic nie daje... temat do zamkniecia.

Wczytywanie...

Poleć forum