1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napedem LiteON

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Pawelck91, Luty 1, 2009.

1. Pawelck91

Pawelck91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce
    Witam, konsole kupilem dwa miesiace temu w MM. Konsola jest nieprzerabiana. Ostatnio przestala czytac niektore plyty. Sytuacja wyglada tak: wkladma plyte, naped pobuczy chwilke i nic sie nie dzieje, mozna tylko otworzyc naped i jeszcze raz az do skutu.
    Podejrzewam ze padl laser. Jezeli chcialbym zareklamowac (dac na gwarancje). To musialbym im wyslac sama konsolke, tak ??? Tzn ze dysk moge zostawic u siebie ??? Bo w instrukcji/gwarancji pisze ze MS moze skasowac dane i to nie bedzie ich wina...
    Czy tez uwazacie ze to moze padl laser w napedzie ??? Raz plyte czyta raz nie, z naciskiem na nie.
    Dzieki z gory i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. chomik01

chomik01 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    legnica
    Słuchaj kolego, jeżeli nie masz przerobionej konsoli to nic się nie musisz martwić bo w każdej chwili możesz X'a oddaj na gwarancje ;] Co do płyt spróbuj przeczyścić miękką delikatną szmatką bawełnianą płytkę ja pamiętam w PSP miałem odcisk palca na płytce i mi nie działała to ją wyczyściłem. Jeżeli Ci napęd buczy nie wiadomo jak to oddaj na gwarancje M$ jeżeli nie chce stracić danych to dysku nie oddawaj TYLKO PAMIĘTAJ konsoli nie oddaje się do sklepu tylko kurierowi. Zadzwoń do MS powiedz co się dzieje odrazu zarejestrujsz konsole i po paru dniach przyjedzie kurier MS do twojego domu by zabrać konsole potem ci ją przywioza i powiedza co zrobili a co bylo nie tak :] to wszysko jest na gwarancji i nic nie płacisz no chyhbaże masz przerobioną konsole to płacisz na przesyłkę 200-450 zł :p

Wczytywanie...

Poleć forum