1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem lub laserem Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rogalson, Luty 8, 2014.

1. Rogalson

Rogalson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Wczoraj grając w Gta V natknałem sie na mały problem, mianowicie laser nie za każdym razem chciał odczytać zapis z płyty. Dziś postanowiłem przeczyścić oczko na laserze patyczkiem higienicznym oraz zmywaczem do paznokci. Niestety to nic nie dało i chyba przypadkowo uszkodziłem laser bądz cały napęd. Laser wogóle nie emituje nic oraz xbox non stop po zamknięciu przedziału na płyty otwiera sie i tak w kółko. Problem przybliże wam tym filmikiem : http://www.youtube.com/watch?v=yMnZYhAigJs&feature=youtu.be. Moje pytanie brzmi co jest do wymiany i czy domowym sposobem da sie to jakoś naprawić??? Z góry dzięki za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaDCorbeN

JaDCorbeN Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Elbing
    Zmywaczem do paznokci?? Uszkodziłeś laser, czas wymienić na nowy. Zmywacz ma aceton i niszczy powierzchnię oczka która często jest z tworzywa sztucznego a nie szkła.
    Do czyszczenie: spirytus, izopropyl lub ostatecznie płyn po goleniu ale nie kolorowy.

1 osoba to lubi.
  4. x333x

x333x Banned

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock City
    trzeba było chusteczko higieniczną przeczyścić a nie zmywaczem do paznokci bo ja tak kiedyś miałem iż osiadł mi kurz na główce lasera

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Szukaj calego napędu. Uszkodziles elektronikę przy okazji

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

6. x333x

x333x Banned

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock City
    napędy chodzą tak około 100zł

7. Rycha_pl

Rycha_pl Banned Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pytanie z innej beczki !
    Ot urz podkręcałem swój laser już około 3 razy na potencjometrze i chodzi dość głośno i powoli przestaje czytać płyty 4 raz podkręcać to już chyba ponad normę !
    Mam drugi napęd pytanie brzmi :
    Czy trzeba wymienić cały napęd czy wystarczy wymienić tylko czytnik ? (wyczytałem że przy wymianie napędu trzeba zmienić w nim klucz !? jak to sie ma do wymiany samego czytnika?)
    Jeśli wystarczy wymienić czytnik to czy musi to być czytnik z tego samego napędu (benq>benq) ?
    czy będę musiał na nowo wgrywać LT ?
    jeśli muszę jeszcze coś wiedzieć to proszę mnie uświadomić !

8. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Możesz wymienić sam laser ( tu konkretnie pod napęd się dobiera liteon benqu HOP14xx ) lub wymienić cały napęd i tu koniecznie na identyczny jaki masz teraz ( o ile masz fabryczny w konsoli ) przy czym wymiana całego napędu to jeszcze potrzeba zmienić klucz napędu ( z Twojego wyciągnąć ten klucz DVD i do nowego wgrać ).

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum