1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napedem / Migotanie ekranu. SLIM 2011r LT+ 3.0

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez fudzi, Lipiec 16, 2013.

1. fudzi

fudzi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żory
    Witam!

1. Miałem ostatnio taki problem ze jak gralem to ekran co jakos 1 min robil sie czarny na 0.5s i znow byl obraz. Troche mnie to zaniepokoilo i jak zrobilo sie tak 3 razy (3x tak "blyslo") to wziolem konsole i rozkrecilem myslac ze moze zakurzona jest i sie grzeje, no byla prawie czysta ale odkurzylem (bez sciagania radiatora) i zlozylem i gralem ostatnio pare h i nic 0 migotania.
    Nie gram maniakalnie tylko okazyjnie.
    Mój XBOX to SLIM z 2011r, LT 3.0.

2. Od czasu przerobki (od stycznia) czasami mam problem z napedem - bo chyba tak nie powinno byc. Czasami gdy wkladam plyte to nie chce je wczytac.
    Objawy:
    - w Dashu nie wczytuje obrazka gry z napedu ale jest napis "Uruchom gre" po zalaczeniu gry wywala do dash'a
    - czasami jest tak ze pisze "Otworz naped" mimo ze plyta jest w napedzie

Jak to naprawiam?
    - Wchodze w ustawienia > automatyczne uruchamianie > wył > a potem reset konsoli i działa

Jak przerobiony naped?
    - Naped wymagal wiercenia w chipsecie

Nagrywam TYLKO na Verbatimach, IHAS'em 124B z oficjalnym BurnerMax'em, jakosc nagranych plyt wacha sie od 95 do 98.

Wczytywanie...

Poleć forum