1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem ( na 99% to wina napędu)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stypi, Grudzień 27, 2012.

1. Stypi

Stypi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż mam taki problem. Normalnie jak wkładam płytę i odpalam to zamiast chodzić normalnie to cały czas tak jakby charczał napęd. Chodzi bardzo głośno, często się zdarza że gra się odpali a po jakimś czasie wyskakuje błąd: przeczyść płytę. Dziwi mnie to z tego powodu, że 2 lata miałem xboxa nie przerobionego i chodził cichutko, a jak przerobiłem to najpierw był kłopot tego typu że w ogóle nie czytał płyt, nawet oryginalnych, to poszedłem, gościu mi podkręcił laser, chodziło jakiś czas spoko, a teraz ten kłopot o którym mówię. Nie wiem czy się zgodzicie ze mną, ale myślę, że to laser siada, chyba, że są inne opcje. Konsola sama w sobie super cichutko chodzi( mam Fata). Dopiero jak włożę płytę( gram na Verbatimach jakby co więc jakość płyt najwyższa) to tak charczy, że czasami się można wkurzyć. Największy kłopot jest przy fifie bo cięzko zagrać. Czekam na porady. Z góry mówię, że z serwisem nie ma kłopotu jakby co bo w Krakowie mieszkam, więc najwyżej jakiś serwis znajdę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    wymien laser lub na pocztek skalibruj...nie pytaj jak bo jest odpowiedni temat

Wczytywanie...

Poleć forum