1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem - nie czyta płyt dvd

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 0ne, Kwiecień 13, 2010.

1. 0ne

0ne Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.

Mam pewien problem z moim xboxem. Niedługo minie 2 rok od kiedy go kupiłem, nie mniej jednak nie był on intensywnie używany, tylko od czasu do czasu.
    Przechodząc do konkretów, wcześniej z napędem NIE BYŁO ŻADNYCH problemów. Gry się bezproblemowo wczytywały, instalowały, żadnych zacięć czy innych problemów. Rano grałem na konsoli, natomiast po południu już nie odpaliła. Płyty, np. z muzyką na cd, konsola odczytuje.
    Zanim dam ją do serwisu, diagnoza to padnięty laser? Dlaczego nie było wcześniejszych oznak jego "zużycia"? Warto próbować i zaopatrzyć się w płytę czyszczącą?

Z góry dzięki za info.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Spróbuj przeczyścić laser najpierw. Najlepszy do tego jest izopropanol.

4. Hornet

Hornet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Płyty czyszczącej nawet nie kupuj strata pieniędzy miałem ten wynalazek kilka razy . Raz zastosowałem w nagrywarce w laptopie potem w ps 2 i również nic pozdrawiam

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    trzeba przeprowadzić kalibrację lasera lub go wymienić ,jeżeli masz to samo na wszystkich grach

6. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Płytę czyszczącą odradzam, nie wiem po co w ogóle to wymyślono. Najprawdopodobniej padł laser, lub sama konstrukcja trzymania/kalibracji.

7. bonzo

bonzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    legnica
    nie bylo oznak zuzycia bo wtedy jeszcze sobie dawal spokojnie rade, a taki urok xboxa ze zawsze pada w najmniej oczekiwanym momencie

8. 0ne

0ne Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślałem, że w przypadku xbox'a także są jakieś oznaki zużywania się lasera, ale jak widać, nie do końca miałem rację.

Ok, kalibracja i przeczyszczenie. Jak to zrobić w domowych warunkach? Jakiś link do poradnika "HOW TO"? :D

9. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
  10. 0ne

0ne Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    E, nie no, nie oskarżaj mnie o lenistwo! :D
    Szukałem, próbowałem ogarnąć Waszą wyszukiwarkę, ale wyskakiwały mi jakieś dziwne, niezwiązane w ogóle z moim zapytaniem wyniki. Trening czyni mistrza.
    Dzięki!

Wczytywanie...

Poleć forum