1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem - nie zamyka się

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez klaus1976, Grudzień 20, 2008.

1. klaus1976

klaus1976 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem z swoją nową konsolą, podczas włączania otwiera się napęd i nie chce się zamknąć. Kiedy zamykam go ręcznie to za chwilę sam się otworzy. Wyłączenie kabla zasilającego nie pomaga. Można temu jakoś zaradzić czy zostaje mi tylko serwis ? Prosze o pomoc !!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    Rozkręć go i zobacz co tam dokładnie jest, ja akurat miałem tak że sie wogóle nie wysuwał i na dodatek wydawał dziwne dzwięki.
    Rozkręciłem go i tam jest taka gumka :p i trzeba ją nałożyć na takie zębatki

4. klaus1976

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a gdzie znajdę instrukcję jak otworzyć xboxa bo jeszcze tego nie robiłem, konsola ma dwa tygodnie tak więc nie wiem czy to dobry pomysł otwierać ją.

5. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  6. klaus1976

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdzie można sprawdzić jaki jest napęd w konsoli ?

7. DeToX360ps3

DeToX360ps3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mnie też napęd nie chciał się wysuwac ani wsuwać ani nawet czytać płyt. Na you tube zobaczyłem filmik że koleś uderzył z całych sił x-a w odpowiedni punkt. Nie wierzyłem w to za bardzo ( ale warto spróbować ) i zrobiłem tak samo u siebie i działa do dziś świetnie napęd. ;p

Wczytywanie...

Poleć forum