1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem. Nierozpoznany dysk. Kod stanu: 03-57-00

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xevy, Listopad 15, 2014.

1. xevy

xevy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z napędem. Cały czas wszystko działało poprawnie aż do dzisiaj, gdy podczas gry wyskoczył problem ze ściereczką, gdy uruchomiłem gre jeszcze raz, przez chwilę działała, niestety teraz obojętnie jaką płytę włożę do napędu to dostaje komunikat "nierozpoznany dysk" kod stanu 03-57-00, czyściłem pamięć podręczną i odłączałem dyski USB, te zabiegi nic nie pomogły. Co może być tego przyczyną? Konsola z LT 3.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. sebeksh

sebeksh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może jakaś aktualizacja? Chociaż bardzo wątpię..

4. xevy

xevy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dotąd wszystkie najnowsze gry działały, w jednej chwili napęd przestał czytać płyty. To wina lasera?

Wczytywanie...

Poleć forum