Problem z napędem po aktualizacji

zoozolw

Świeżak
Świeżak
Witam, grałem głównie w multi BFBC2, konto mam w USA. Jakoś na początku maja odpalając kopie uruchomiłem aktualizacje i tera widzi gry jako zwykłe dvd (filmy odtwarza). Konsola jest z lipca 2009, nie jestem pewien jaki mam napęd bo tam gdzie powinny być kabelki albo ten plastik ni ma nic, dziura i tyle ale po tacce i dacie produkcji konsoli wychodzi że benq ale głowy bym z to nie dał. Niewiem jaki mam flash ale nigdy nie miałem problemu z odtworzeniem gry z powodu softa (najnowsza to chyba Fifa 11). Od tamtej pory ze 3 razy próbowałem odpalić gre ale dali lipa, teraz przy zamykanu napędu przez sekunde słychać jakieś dziwne buczenie, ale nadal żadnych migających diod nie ma...
Mam troche czacu więc pogrzebałem w necie na ten temat, ale dalej mam pare pytań:

1. Czy wogóle da się coś z tym zrobić? Czy jest taka opcja że po ponownym flashu i wgraniu tego xtreme LT+1.9 nadal nie będzie czytać gier albo będzie pograne na LIVE?
2. Battlefield 3 wychodzi jesienią i czy będzie potrzebny kolejny flash do LT+2.0 żeby w niego zagrać i jak będzie z tym nowym formatem wprowadzanym przez MS?
3. To podobno jest problem z kluczem napędu, ale czy aktualizacja wprowadziła nowy klucz? Jeśli tak to czy ponowny flash temu zaradzi? Czy bez odzyskania starego klucza nic z tego?

Z tego co widziałem sporo ludzi ma ten problem ale nigdzie nie było tekstu "OK problem rozwiązany, teraz działa" stąd moje idiotyczne (chyba) pytania... Proszę o pomoc, po prostu zanim uderze do koleżki od flasha chciałem obczaić czy to wogóle ma sens...
Z góry dzięki za ewentualną pomoc i pozdrawiam...
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Przywróciłeś sobie oryginalny firmware, trzeba przerobić jeszcze raz. Nie będzie problemów z ponownym wgraniem lt.
 

marko_25

Użytkownik
Użytkownik
Dokladnie.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
ziomek skasowaleś sobie przeróbkę

ale dzis wyszedł nowy sofcik...i możesz wgrać i nowu cieszyć się kopiami
 

zoozolw

Świeżak
Świeżak
No to piknie w takim razie... A gdybym chciał się przerzucić na oryginały i jednak nie robić flasha to ban już by mi nie groził?
 

Do góry Bottom