1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z napędem,pomocy !!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez areczek, Styczeń 8, 2009.

1. areczek

areczek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,mam problem z napędem benq,konsola przerobiona xtreme 1,4,falcon arcade,nigdy nie sprawiała problemów,od 3 dni cały czas pokazuje komunikat otwórz napęd na wszystkich grach,i kopiach i oryginałach,próbwałem sposobu z gumką ale nie pomagał,w akcie despercji zaczołem walić pięścią w obudowe i zaczoł czytać płyty,niestety tylko wtedy kiedy z uporem maniaka wale pięścią w obudowe konsolki,bez walenia za każdym razem pokazuje napis otwórez napęd,czy znacie jakieś sposoby na naprawe tej usterki ?? z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam:) no a dziś właśnie wróciłem z pracy,włączam konsolke a tu błąd e74,i co tu zrobić ?? wczoraj działała a dziś ? trup,już ja mu wyprawie pogrzeb:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    nic na sile....a walenie piescia to nie jest rozwiazanie......gry i konsola to zabawa...;;;;skoro nic nie pomaga to wywal ja przez okno..

4. matysking

matysking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    a jeżeli już chcesz iść za radą kolegi to powiedz gdzie mieszkasz i kiedy będziesz ją wywalał, wpadne pod okienko łapać co wypadnie :D

5. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    hehehe..nie no tak w zarcie napisalem... bo przeciez co to daje ze sie czlowiek wnerwia i zuca padem..ciska konsola....to tylko popsuc mozna...jak jest jakas awarja to najlepeij serwis odwiedzac.... a jak nie ma gwarancji to zawsze ktos gdzies sie znajdzie co zna sie na temacie i moze pogrzebac...

6. rudix

rudix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    areczek przez moment myślalem ze to ja założyłem ten temat , aczkolwiek kiedtylko do momentu i zaczoł czytać . Ztukłem go jak psa a tu nadal otworz napęd
    możesz podać gdzie dokładnie walisz ;d ?

Wczytywanie...

Poleć forum