1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem przy odczytywaniu gier

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez snake210196, Luty 11, 2013.

1. snake210196

snake210196 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Co może być przyczyną tego że jak wkładam piraty i oryginały do świeżo odpalonej konsoli to mi nie czyta płyt("odtwórz płytę DVD" lub robi się na chwilę czarny ekran), natomiast po jakimś czasie (na oko 15-20min) wsystko jest pięknie.

Nazwa tematu nie opisuje problemu. Upomnienie ustne. Następnym razem pkt.//Luke

PS. Nazwę tematu wymoderowałem//

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Dziwny problem

Laser na początek

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.

4. snake210196

snake210196 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale odrazu wymienić czy spróbować wyczyścić albo coć?

5. cder

cder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    sochaczew
    ja wyczyściłem,i wszystko wróciło do normy.Tylko nie czyść soczewki żadnym spirytusem czy czymś takim.Najlepiej taki patyczek do uszu,jedną końcówkę zwilż wodą.Najpierw delikatnie jedziesz tą mokrą końcówką,a potem tą suchą.A jak nie to gdzieś tu na forum jest tutek do podkręcania lasera.

6. snake210196

snake210196 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dzieki wielkie sprobuje cos zdzialac

7. dragon12

dragon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Lepsze od patyczka od uszu może być mikrofibra / szmatka od okularów - tylko musi być czyste i może być na sucho w tym wypadku. I czyść bardzo delikatnie :)

8. snake210196

snake210196 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gdzies wyczytalem ze przed czyszczeniem jakis klucz trzeba wyciagnac, o co chodzi? :)) Jest na forum jakis poradnik krok po kroku jak otworzyc konsole i czyscic laser?

9. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
  10. snake210196

snake210196 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Powiedzmy ze juz wyczysilem laser(jutro zaczne) to gierki xgd3 zwykla nagrywarka moge nagrywac bez mozliwosci zgrania na dysk?. Sciagnalem GoW 3 zwykla nagrywarka na Verbatimke i mam blad z scierka.

11. snake210196

snake210196 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a moze jeszcze oprocz wyczyszczenia lasera zrobilbym jeszcze to How to Fix Xbox 360 Slim Open Tray Error - YouTube
    Czy za bardzo ryzykowne?
    Eslord w tym twoim poradniku nie czyszcza napedu tylko cos tam kalibruja.

Edit.
    Przy rozbieraniu konsoli zauwazylem ze mam plombe od kolesia ktory mi przerabial, mam u niego gwarancje na 2 lata. Jak bedzie okazja to mu zawioze do naprawy, ale narazie nie mam jak. Czyli problem rozwiazany narazie :)). Tylko jesszcze odnosnie tych gier najnowszych. Moge je nagrywac zwykla nagrywarka czy nie? Far cry 3 chodzi bez problemu a gow 3 juz nie. Przy nagrywaniu gowa mialem bledy przy weryfikacji plyty. Wina plyty czy nagrywarki?

Wczytywanie...

Poleć forum