1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chester91, Maj 26, 2013.

1. chester91

chester91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam!

Od paru dni mam problem ze swoim napędem. Po włączeniu konsoli cały czas miga kontrolka (tak jakby napęd się cały czas wysuwał). W menu jest napisane 'wysuwanie' a napęd nie reaguje. Próbuje go otworzyć przyciskiem, również zero reakcji. Przypominam, że kontrolka cały czas miga. Próbowałem go wysunąć manualnie, udało mi się. Włożyłem płytę, zamknąłem zadziałało. Po jakichś kilku minutach grania, gra się zwiesiła, a na kontrolka znów zaczęła migać. Po wejściu do menu, wyskakuje informacja, że napęd jest wysuwany. Próbowałem tak kilka razy, czasem zaskakiwało i mogłem pograć parę minut, a czasem bez zmian. Co może być problemem? I czy da się to jakoś naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wymienic trzeba na0ed

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. chester91

chester91 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wymienić napęd, to by rozwiązało problem, że gra się wyłącza. Tylko dlaczego nie chce się wysunąć?

Wczytywanie...

Poleć forum