1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZwierzSW, Sierpień 3, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ZwierzSW

ZwierzSW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Jeśli temat już był,a pewnie był, z to z góry przepraszam,ale jest to dla mnie ważne.Już opisuje mój problem.Xbox'a 360 tą zwykła wersję Elite bodajzę, mam od około 2-3 lat aczkolwiek sam xbox ma już z 5-6 lat, ponieważ dostałem go od właściciela, który dbał o niego.Wszystko było w porządku, aż do ostatnich miesięcy.Mianowicie zaczął mi rysować płytki,chociaż z tego co słyszałem przy trąceniu Xbox'a to się zdarza,a pewnie go trąciłem.Pierwszą ofiarą była Forza Motorsport 4 a następnie NBA 2K13.Z Forzą dałem sobie spokój,natomiast z NBA nie i zawiozłem płytkę do regeneracji.Wróciłem do domu, odpaliłem i ku memu zdziwieniu nadal to samo:" Nie można odczytać płyty.... 1.Przetrzyj ściereczką 2 Uruchom ponownie". Coś w stylu.Powiedziałem sobie,że tak nie może być,skoro u gościa w serwisie śmigało, u mnie też musi.Udałem się do kumpla mieszkającego blisko na moje szczęście.Ma on slimkę,odpalam, DZIAŁA ! I moje pytanie, czy to wina lasera? Napędu ? Proszę o pomoc bo na pewno nie mam zamiaru kupować nowego xboxa a chciałbym pograć.Jeśli to problem z laserem,to z góry proszę o jakieś porady jak go wyczyścić,rozkręcić złomiaka itp itd.
    Z góry dzięki !
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wymień napęd.

4. Rise4li955

Rise4li955 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krośnice
    Konsole sprzed 2008 roku były bardzo awaryjne. Sam miałem podobne problemy ze starym xboxem. Zawsze możesz użyć płyty czyszczącej laser, ale wątpie, czy to by coś dało, bo po takim czasie eksploatowania konsoli (raczej) oczywiste jest, że wiele podzespołów po prostu się psuje. Najlepszym sposobem jest samodzielne przeczyszcznie lasera - jest duzo tutoriali, jak to zrobić, a jak to nie podziała to musisz zakupić nowy napęd

5. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    laser można samemu w domu wymienić a napęd nie koniecznie ;/ (potrzeba zczytać klucz)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum