1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Napędem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez eklahciM, Grudzień 7, 2013.

1. eklahciM

eklahciM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sochaczew
    Witam!
    Jestem tu nowy i stworzyłem konto na tym forum głównie dlatego pytania. Chodzi mi o to, żę mój xbox przestał czytać płyty ale nie z powodu brudnego lasara, tylko coś innego musiało się stać. Zawsze gdy moja konsola przestawała czytać płyty to czyściłem laser patyczkiem do uszu i to działało (był to problem "otwórz napęd" ale teraz jest coś innego). Wszystko zaczęło sie gdy mój brat chciał zagrać sobie w Fife 14, (około 1godz. wcześniej ja grałem i wszystko było dobrze) wyświetlił mu się komunikat, żeby przeczyścic płyte miękką ściereczką... itd. Gdy chciał jeszcze raz odpalić płytke to tam gdzie jest napis "otwórz napęd", wyświetliło się "nierozpoznany dysk" a potem "dysk z różnymi materiałami". Od czasu do czasu konsola załapie, ale od razu wyświetla się komunikat, żeby przeczyścić płyte miękką ściereczką. Według mnie może to być spowodowane tym, że gdy chce otworzyć napęd gdy w nim nie ma płyty, musze "lekko"
    stuknąć w konsole ale nigdy nie było konsekwencji.

Mam nadzieje, że ktoś zna mój problem i mi pomożę.
    Z góry dzięki... ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Laser do wymiany bo se nie daje rady z xgd3. A fifa nagrana ihasem?

4. eklahciM

eklahciM Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sochaczew
    Fifa 14 jest orginalna, tak jak wszystkie moje gry... nie mam przerobinego xboxa

Czyli jedynym wyjściem jest wymiana napędu?

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem używaj opcji edytuj.

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wymiana lasera starczy jeśli chcesz możesz cały napęd.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum