1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FunnyPeKI, Październik 5, 2014.

1. FunnyPeKI

FunnyPeKI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żyrardów
    Witam. Posiadam Xboxa z wgrany m lt 2.0 i dashem 2 .0.16203.0 Chcialem zagrac w South Park KP więc zrobiłem aktualizację do najnowszego dasha, ale pojawil sie blad "przetrzyj płytę ściereczką". Wrzucilem do napedu oryginal COD MW3 i nadal to samo. Starsze gry np. Fifa 12 dzialaja normalnie. Wyczyscilem cache ale to nic nie pomoglo. Myślałem żeby wgrać OFW i sprawdzić jak wtedy przedstawia się problem. Dodam że napęd chodzi normalnie jakieś 8-12sec i następnie płyta w nim przestaje się kręcić i wtedy pojawia się błąd. Liczę na waszą pomoc.

PS: Czy mógłby ktoś podać pliki pod LT 2.0 i 3.0 pod ten napęd:

BenQ
    Model: VAD6038
    FV ver: 64930C

2. Lotnik421 Xbox One

3. FunnyPeKI

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żyrardów
    Refresh.

4. FunnyPeKI

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żyrardów
    Po wyczyszczeniu soczewki naped nie czyta zadnej plyty. Po wlozeniu np. Fify 12 naped nawet nie rusza i pojawia sie komunikat otworzenia tacki. Nie mozna jej otworzyc. Chcialem zrobic kalibracje,postepowalem wedlug poradnika na yt, sprawdzilem om'y i mialem jakies 4,3. Nic nie ruszalem potem chcialem jeszcze raz zmierzyc om'y ale juz nic nie pokazywalo. Do wymiany laser? Jezeli tak to posiada ktos laser do BenQ?

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Wymien laser. Na allegro pełno

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

6. jasiek1212

jasiek1212 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam podepnę się tu. Mam problem mianowicie wkładając płytę do napędu nie mogę odpalić gry,ani jej zainstalować bo jak klepnę info to nie ma tam nawet kafelka z opcja instalacji (gra nowa w sumie to dwa tytuły zumba i DC3), wkładając płytę z grą która już wcześniej była zainstalowana na dysku działa wszystko bez problemu, możliwe że napęd się skończył??? konsole naprawdę odpalałem sporadycznie, dodam że konsola nic nie grzebane nie przerabiane etc.
    Dziękuje za pomoc i mam nadzieje że w dobrym wątku to wrzucam. Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum