Problem z napędem

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Witam forumowiczów.
Posiadam problem z napedem (Liteon),wymieniłem w nim laser,który był uszkodzony i konsola nie chciała wysuwac tacki,to przeczyścilem te zębatki i gumke,która na nich jest i teraz stał się efekt odwrotny - naped sam sie otwiera :mad:
Próbowałem wsadzić inny naped - nic takiego sie nie dzieje.
Wie ktoś co dalej z tym kombinować ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
jesli slim wypadł czujnik (złamany), jeśli grubasa zobacz na blaszki które się zwieraja przy open /close mechanicznie

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
@akir tu masz fotki,jak mozesz to looknij bo sie na tym zbyt specjalnie nie znam
Kod:
http://imgur.com/a/X9q0P
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Ustawiłem je tak zeby sie stykały tylko wtedy jak mechanizm dotknie jednej z nich i o dziwo juz sie sam nie otwiera,teraz nastepna sprawa przelozylem laser z BenQ (wyczytałem na necie ze ten model jest kompatybilny z moim liteonem) i pokazuje tylko Uruchom gre w dashboardzie,jak chce zagrac to sie wyswietla ze nie mozna odczytac plyty wiec obstawiam,ze trzeba laser wykalibrować z tym,że na ten moment nie mam miernika,i czy jest sens robić to "na oko",i kaliubrujac go krecic w lewo czy prawo ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie ma sensu, należy skopiować klucz ze starego napedu ¬>do nowego

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
@akir,z tym ze nie mam Probe zeby sciagnac klucz z liteona,a co do tego napedu Benq to dostałem go kiedys razem z konsola z rrodem wiec nie mialem pewnosci czy ten naped jest tez ok,i teraz sie okazało ze ten laser tez juz pada.
Ale dobra,tacke w napedzie ogarnalem czyli teraz pozostało mi zmienić laser i bedzie banglać ?
Sorry za takie amatorskie pytania,ale o napedach mam wiedze zerowa ;)
 

Do góry Bottom