1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Napędem !!!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez damimavpl, Kwiecień 13, 2010.

1. damimavpl

damimavpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Witam, mam problem z moim xboxem 360, a mianowicie z napędem :( Podczas instalacji gier wyskakuje aby wyczyścić płytkę szmatką. Ale tylko na niektórych grach (nawet tych nowych, świeżo rozpakowanych).

Problem się zaczął podczas instalacji gry "Lost Odyssey", błędy na wszystkich czterech płytach, ale jakimś cudem udało się zainstalować pierwsze trzy, ale czwartą już nie (ten zam błąd na 36%). Więc kupiłem sobie nową grę, i tu znowu ten sam problem, błąd instalacji na 13%.

Czy ktoś może mi powiedzieć czy da się jakoś czyścić napęd, naprawiać, lub wstawić nowy i skąd to wyrwać.

Napomnę że mam oryginalną konsolę bez bana.

Za wszelką pomoc będę wdzięczny :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Rozumiem, że masz nieprzerobioną konsolę. Albo masz zabrudzony napęd, spróbuj użyć sprężonego powietrza, albo przestawił się laser, lub po prostu pada laser. Najlepiej rozebrać konsolę i napęd, przeczyścić dokładnie, wyregulować laser i powinno być ok.

4. kusiu

kusiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak wyregulować liteona? chyba mało realne..

5. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    wyczyszczenie lasera - wiaze sie to z rozkreceniem konsoli i ew. utrata gwarancji -przeczysc delikatnie wacikami do uszu nasaczonymi w izopropanolu i - jesli nie pomoze to wymiana lasera

6. Monk666

Monk666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mozesz sprobowac uniwersalna plytka czyszczaca ale prawda jest taka ze najbardziej efektywne czyszczenie optyki odbywa sie recznie, ja swego czasu czy to do ps2 czy do odtwarzaczy cd stosowalem plyn do czyszczenia szkiel w okularach, sprytem lepiej nieszalec bo moze soczewke zmetnic

7. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Zawsze można spróbować regulacji. Do czyszczenia polecam izopropanol. Można nim czyścić wszystkie elementy w napędzie bez obawę o zniszczenie czegokolwiek. Do tego szybko wysycha i nie zostawia śladów. Przy umiejętnym rozebraniu nie traci się gwarancji.

Wczytywanie...

Poleć forum