1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem :(

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez PremiumPRO, Czerwiec 22, 2010.

1. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam!

Mam taki mały problem z napędem DVD. Przez ten mały problem porysowałem sobie oryginalną grę Fifa 10, ale na szczęście działa. Problem jest taki. Kiedy wysunę napęd po pięciu sekundach automatycznie się zamyka. Jeszcze nie zdąże włożyć płytki, a napęd jest zasunięty. Z fifą 10 było tak, że nie zdążyłem dokładnie umieścić płyty w napędzie i płyta w połowie się zatrzymała. Czy jest jakiś sposób by znowu napęd działał tak jak wcześniej? Z góry dziękuje.

PS: Napęd oczywiście oryginalny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciek360

maciek360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Pociągnij tackę lekko do siebie po wysunięciu, nie powinna się wtedy wsunąć z powrotem. Miałem tak samo w moim pierwszym iksie.
    A jak to naprawić to nie mam pojęcia. :p Na pewno wymiana napędu by pomogła. :D

4. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dzięki. Może wkrótce przestanie tak się dziać bo mam to teraz pierwszy raz. Jakoś z tym wytrzymam przecież to nie RRoD :D .

5. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    A jaki napęd masz w konsoli?

Wczytywanie...

Poleć forum