1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HeadShoot1920, Październik 22, 2010.

1. HeadShoot1920

HeadShoot1920 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Od 2 dni mam problem z moją konsolą Xbox360,otóż to,że moja konsola nie czyta żadnych gier.Jest ona przerobiona,nie sprawiała żadnych problemów,na początku myślałem,że muszę ją przeczyścić więc mój tata ją zaniósł,lecz nadal występuję ten problem."Facio"z naprawy nic nie powiedział na ten temat.Po wyczyszczeniu jest to samo wkładam płytkę odczytuję ją i po chwili zostaje napis Otwórz Napęd Wcześniej poakzywał się LOG z 2punktami.Ale użycie szmatki nic nie dawało...
    Proszę o pomoc i radę czy muszę kupić nową konsolę czy coś da się z tym zrobić.

PS Kupiłem ją w Lombardzie w czerwcu za 550zł.

2. Lotnik421 Xbox One

3. CiągleMnieBanują

CiągleMnieBanują Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Na 99% procent pada laser w napędzie. Możesz wykonać kalibracje lasera, lub druga opcja wymiana napędu na nowy, tylko pamiętaj o zgraniu swojego klucza z obecnego napędu i wgraniu do nowego.
    Sprawdź jeszcze przed tymi operacjami jakaś oryginalną grę.

5. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    JA bym stawiał raczej na to że masz gre z Wave 4 a Ty masz ixtrema 1.5 albo 1.6 i to wszystko.

Ściągnij sobie z mojego podpisu active.iso nagraj na płytkę z LayerBreak=1913760 i włóż do konsoli, po kilku chwilach jak konsola przekręci płytką, wyciągnij ją i włóż grę którą chcesz odpalić i powiedz czy jest tak samo.

6. momanx

momanx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Knurów
    witam ,sam miałem niedawno ten problem i to laser wysiadł i po prostu go wymieniłem ale przez serwis za 150 złoty razem z fleshem , proponuje oddać do serwisu i go wymienia

7. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    albo masz stary ixtreme który nie odpala nowych gier
    trzeba wgrać nowy lub patc.hować gry
    albo kalibracja lasera w napedzie jest do zrobienia

8. kondi50

kondi50 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Albo magnes się odczepił w napędzie, trzeba by było rozebrać napęd i sprawdzić. To częsta awaria a tym bardziej jeśli żadna gra nie chodzi.

Wczytywanie...

Poleć forum