problem z napedem

yamahar1rn19

Świeżak
Świeżak
Witam problem tyczy sie mojego napedu naszczescie nie w x ale w kompie nie wiedzailem gdzie zamiescic temat wiec daje tutaj prosze o ewentualne przeniesienie go w razie potrzeby mianoscie kupilem sobie nagrywarke dvd specjalnie po to zeby wypalała dobrze gierki na x okzalalo sie ze krew musiala zalac mnie gdy dowiedzailem sie ze nagrywarka nie schodzi ponizej predkosci nagrywania 4x teraz mam do was pytanie czy wydalem 100zl na jakiegos wybrakowango bubla ktory nie potrafi nawet nagrac z predkoscia 2,4 czy da sie to jakos zmienic moze? nagrywarka to TSSTcorp cddvdw sh-s222a co o tym sadzicie a moze te nowe nagrywarki o ile ta jest nowa(dlamnie nowa kupiona 2 tyg temu) popostu sa tak wydajen ze nie musi schodzic do predkosci 2,4 a nagra tak samo dobrze na 4 jakby miala nagrac na 2,4??
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz :D
 

kondi50

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj innym programem.
 

ATi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jeśli nie szkoda ci płyty to spróbuj nagrać płytę a później utwórz jej obraz na dysk[create image file from disc] jak się nie pojawi ściereczka to powinno być w porządku
 

yamahar1rn19

Świeżak
Świeżak
Jeśli nie szkoda ci płyty to spróbuj nagrać płytę a później utwórz jej obraz na dysk[create image file from disc] jak się nie pojawi ściereczka to powinno być w porządku
siema co sie stanie z plyta jak tak zrobie w sumie to nie szkoda mi jej nagrwyam imgburn mimo ze ustawiam predkosc na 2,4 to on i tak nagrywa z predkoscia 4;/
 

top1991

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja tam większość gier nagrywałem 4x i wszystkie działały jak dotąd
 

mathes0015

Użytkownik
Użytkownik
Hej :) zaczne od tego ze zrabal mi sie komp i nie moge korzystac z polskich znakow... Sorry... Czytalem wiecej takich postow i ludzie pisali ze Gry powinny sie nagrywac tyle ze laser w napedzie xboxa moze szybciej sie zepsuc
 

yamahar1rn19

Świeżak
Świeżak
zrobilem to co kolega wyzej napisal zrzucilem obraz na dysk z płyty i wszystko w porzadku na poczaatku buffer byl 30 potem skoczyl do 99% i tak zostal ale mimo wszystko denerwuje mnie sam fakt ze dalem 100zl za nagrywarke ktora nie potrafi nawet zejsc do predkosci2,4 zastanawiam sie czy nie isc i jej nie oddac we wtorek po porstu nie wiem nawet czy ejst to dorba nagrywarka czy nie bo sie na tym nie znam
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
moja nagrywarka też przeskakuje z 2,4 na 4x i jest ok
wszystko nagrywa a mam starą nagrywarke liteona ale
moze że to liteon jak i wiekszość nowych napędów w xboxie to
nie ma żadnych problemów z odczytem z płyt verbatim oczywiście :)
nie polecam nagrywarek LG i Samsungów - ale to nie znaczy że masz złą nagrywarkę...
 

yamahar1rn19

Świeżak
Świeżak
moja nagrywarka też przeskakuje z 2,4 na 4x i jest ok
wszystko nagrywa a mam starą nagrywarke liteona ale
moze że to liteon jak i wiekszość nowych napędów w xboxie to
nie ma żadnych problemów z odczytem z płyt verbatim oczywiście :)
nie polecam nagrywarek LG i Samsungów - ale to nie znaczy że masz złą nagrywarkę...
ja tez mialem wlasnie wczesniej liteona ale juz przestal nawet czytac plyty wiec musialem wymienic na to co mam teraz a mowilem kolesiowi w klepie cche nagrywarke taka ktora wypali dobrze gre na x teraz bede musial sie przejsc do niego we wtorek i powiedziec mu klilka niemilych rzeczy
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
a nagrywałeś na Verbatimach ???
zrobiłeś update biosu swojej nagrywarki do najnowszego ?
 

yamahar1rn19

Świeżak
Świeżak
nie nagrywalem na verbatimach i mam najnowszy bios jaki moze byc do tej nagrywarki szczrze mowiac to nie mam jeszcze x bo mi nie doszedl nawet a czekam juz 3 i zdazylem juz powiedziec kilka słow typowi u ktrego zamowilem i nie wiem jak te płyty dzialaja ale nieo to cho dzi bo podejrzewam ze zrzuce je na dysk x normalnie ale sam fakt ze napewno nagrały by sie lepiej na predkosci 2,4 mnie denerwuje noi jeszcze to ze dalem 100zl za ta nagrywarke!!
 

Do góry Bottom