1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez miller11, Sierpień 21, 2011.

1. miller11

miller11 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sławno
    Witam!
    Mam problem z moim napędem i grami. Otóż chodzi to, że gdy wkładam gry do napędu (piraty) to coś tam próbuje ją uruchomić ale kończy się na napisie "otwórz napęd" lecz za 5 lub nawet 10 razem gra wchodzi. Inaczej jest z oryginałami bo wchodzą od razu. I moje pytanie czy to jest wina lasera? Czytałem gdzieś, że może to byś wina jakiś gumek od tacki ale ja się kompletnie na tym nie znam. Jak to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiek3210

grzesiek3210 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja również dołączam się do tego pytania. Konsola to Jasper z roku 2009 i mam chyba ten sam problem. Po włączeniu konsoli wkładam płytę i słyszę jak tylko coś pyka 2 razy a płyta stoi w miejscu, za chwilę komunikat "otwórz napęd". Po kilkunastu razach załapuje i już chodzi i chodzi. Wczoraj w nocy grałem było wszystko ok a dzisiaj po kilkunastu próbach nie mogę odpalić żadnej płyty. Co jest nie tak i gdzie mogę to naprawić...najlepiej w Lubelskim?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Laser zaprasAm

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

5. grzesiek3210

grzesiek3210 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tzn. wymiana napędu czy samego lasera? Ile taka usługa kosztuje? I czy mógłbym od razu prosić o świeży flash ponieważ mój obsługuje do Wave 3 a z ap25 już nie. Dodam,że mój napęd to liteon.

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    60zl

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum