1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem...

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez prourug, Październik 2, 2011.

1. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Cześć proszę o podpowiedź co to może być...Napęd zaraz po odpalenie konsoli za żadne skarby nie chce czytać płyt czy to oryginał czy kopia. Jednak po 10-15 minutach jak konsola złapię trochę temperatury spokojnie odczytuje wszystko. Czy to laser już do wymiany...czy może to być jakaś inna przyczyna?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Neoman90

Neoman90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Ja natomiast mam taki problem. Grając sobie wczoraj na moim klocku w FM3 (oryginał) napęd nagle przestał się kręcić i wyskoczył błąd odczytu płyty. Pomyślałem, że to nic wielkiego i chciałem przeczyścić płytę ale po wciścięciu przycisku otwierania tacka się nie wysunęła. Otworzyłem napęd ręcznie i włożyłem inną grę ale działo się to samo. Żadnej reakcji napędu tylko zmienianie się napisów otwórz/zamknij/odczytaj przy wciskaniu A na padzie . Czyżby napęd padł? Konsola nie jest stara bo ze stycznia 2010r. Konsola przerobiona, napęd hitachi.

4. SteneQ

SteneQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wie ktoś o co chodzi z problemem w 1 poście? Bo mam identycznie to samo. Na początku nic nie czyta, a później hula aż miło. Trochę to dziwne i nie wiem gdzie leży problem. Mam nadzieję, że znajdzie się jakiś znawca ;)

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Laserek

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum