1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napędem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szczepan997, Październik 4, 2011.

1. szczepan997

szczepan997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Mam problem ktoregos razu jak sobie gralem w gta 4 nagle gra sie zaciela i zaczely wydobywac sie dziwne odglosy z konsoli, po wyjeciu plyty zobaczylem dosyc szeroka ryse na srodku. Konsola stala wtedy pionowo, po tym zdarzeniu przy wczytywaniu jakiejkolwiek plyty sa takie dziwne dzwieki. dzwonilem do xbox support i powiedzieli mi zebym zadzwonil do rockstar games producenta gta 4 po wielu mailach dowiedzialem sie ze wymienienie plyty na nowa kosztuje 80 zl + przesylka do angli. Ale chcialbym sie dowiedziec co zrobic z sama konsola? Po kontakcie z supportem powiedziano mi ze to nie jest wina konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum