1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z napędem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grzegorz1652, Listopad 17, 2011.

1. grzegorz1652

grzegorz1652 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. mam problem z odczytywaniem gier w xbox 360 mój napęd to liteon rozkreciłem napęd i próbowałem ustawić laser ale nic z tego :( dalej nie czyta tylko cały czas wyskakuje napis otwórz napęd :( nie wiem czy mam spalony laser czy nie... ale chyba nie bo laser świeci i rusza się normalnie

po czym poznać czy laser jest spalony czy dobry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Poprostu jest slaby. Kup nowy i bedzie dzialac.

Wysłano z XPERIA X8 za pomocą Tapatalk.

4. grzegorz1652

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a prawda to z tym że nie wolno ustawiać lasera poniżej jak 2.8? bo ja w innym napedzie mialem bodajże 1.43 czy jakoś tak koło tego i czytał tak że jak był zimny to miał problemy z odczytywaniem gier dopiero tak jakby się rozgrzał to dobrze czytał ale podniosłem do 3.16 i teraz mi czyta tak jak przetem tzn. że jak jest xbox zimny to wtedy czyta kiepsko gry dopiero jak sie tak jakby rozgrzeje to wtedy już odczytuje wszystkie tylko że jeszcze nieraz się zdarzy że wyskoczy żeby wyczyścić płytę miękką szmatką :/ co w takiej sytuacji zrobić?

5. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Nie wolno ponizej 3

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk

6. grzegorz1652

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    no ale to jakim prawem mi czytał na 1, coś ohm? a teraz go podniosłem na 3.16ohm i dalej czyta ;)

Wczytywanie...

Poleć forum