Problem z napedem

target_xx

Świeżak
Świeżak
Witam mam problem z napedem nie wysuwa sie tacka i miga zielona lampka. Rozebralem konsole ( wersja slim) podlaczylem ja odlaczylem naped i dzieje sie to samo jak by nie widzial napedu co jest grane? naped byl przerabiany!
 

Kakashi

Banned
przerabiana przez kogo i jak przerabiana drill ,ciete ścieżki?
 

target_xx

Świeżak
Świeżak
bylo cos wiercone nawet widac mala dziurke. Przerabiana byla przez fachowca z allegro
 

kingsjarek

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam problem z napedem nie wysuwa sie tacka i miga zielona lampka. Rozebralem konsole ( wersja slim) podlaczylem ja odlaczylem naped i dzieje sie to samo jak by nie widzial napedu co jest grane? naped byl przerabiany!
spróbuj zrobic tak jak jest tu opisane-myśle że pomoże-http://xbox360serwis.blogspot.com/2011/02/tacka-sie-nie-wysuwa.html
 

Kakashi

Banned
konsola nie widzi napędu więc mu to nie pomoże
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
lepiej zebys mial klucz lub osoba ktora to robila. ba nawet nie klucz a przynajmniej dummy.bin jak nie full dump bez tego konsoa czytac juz nie bedzie z napedu. nie zmienia tez faktu ze trzeba kupic nowa eektronike napedu

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

Kakashi

Banned
nie opłaci mu się nowej kupować zostaje RGH
 

target_xx

Świeżak
Świeżak
jednak nic nie pomoglo:-/ za ile moge dostac taki naped liteon przerobiony
 

Kakashi

Banned
z uwalona elekronika nie wiele
 

target_xx

Świeżak
Świeżak
a moze to byc inna wada nie napedu bo jak wypinam naped to i tak zielona lampka dalej miga i czy bez napedu moge zrobic rgh? jezeli tak dajcie namiary na jakiegos fachowce
 

Kakashi

Banned
dioda miga jak nie widzi napędu.dowód ,żę ma eletronike uwalona drillem
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
No ***** za przeproszeniem, jak koleś Ci z***** napęd to niech tera Ci zafunduje nowy z kluczem ewentualnie RGH -,-
 

Kakashi

Banned
bylo cos wiercone nawet widac mala dziurke. Przerabiana byla przez fachowca z allegro
to są właśnie fachowcy z allegro:) czasami jest dać więcej i w dobre ręce. a dwa koleś musi tak i tak mu straci jakoś wyprostować
 

adziu19970207

Użytkownik
Użytkownik
teraz niech ci gosciu daje na rgh bo napęd do slim kosztuje około 250 zł odrazu do niego dzwoń
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
to są właśnie fachowcy z allegro:) czasami jest dać więcej i w dobre ręce. a dwa koleś musi tak i tak mu straci jakoś wyprostować
Nawet mi się zdarzyło napęd uwalic więc to nie jest do końca wyznacznik. Ale faktem jest ze nie oddaje się klientowi niesprawiedliwe konsoli.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk
 

adziu19970207

Użytkownik
Użytkownik
to już jest przegięcie w tej Polsce!!!! Dosyć że zje**ł napęd to jeszcze sie nie przyznał
 

Do góry Bottom