Problem z napędem

mdgwp

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Kolega zakupił używanego Xboxa i chciał, bym mu przerobił napęd. Wczoraj przyniósł napęd (hitachi ) i wgrałem mu Ixtreme przy pomocy JF. Chcąc sprawdzić czy przeróbka działa podłączyłem jego napęd do mojej konsoli, lecz w ogóle gier nie wykrywało ( później przypomniałem sobie, że inny klucz jest ). Chcąc skorzystać z okazji podłączyłem także mój napęd do USB PROBE ( niestety kostka była podłączona źle, o 180 stopni obrócona ) i przez USB PROBE nie wykrywa mojego napędu. Zasilanie zatem wziąłem z konsoli i napęd został wykryty. Zatem skorzystałem ze sczytanego wcześniej klucza ( jakieś 2 miesiące temu probowałem napęd ) przerobiłem go i wgrałem ponownie do napędu. Wszystko poszło bez problemu. Podłączyłem ponownie napęd do konsoli, wysunąłem tacke włożyłem gre i nic... mam tylko komunikat ' otwórz dvd '. Na oryginalnym filmie jest identycznie. Co mu dolega ? Czy podłączenie napędu kolegi coś rozregulowało ? Dodam, że przez pomyłke jego zasilanie w napędzie też na odwrót podłączyłem do usb proble, ale u niego gry działają normalnie ( wtedy jego napęd także nie został wykryty ) Naped to Liteon dg-16d2s-09c. Naped raczej nie został spalony, bo słychać, ze przez chwilę płytę mieli. Powinienem wgrać od nowa oryginalny klucz i na niego jeszcze raz przerobiony ?
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuj wgrać lt od nowa

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

Do góry Bottom