1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z napisami!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez bziku, Luty 22, 2009.

1. bziku

bziku Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !
    Przeczytałem kilkadziesiąt postów ale nie znalazłem tu żadnej porady ani też niczego pod co można by podpiąć mój problem a wiem, że na tym forum jest kilku masterów - krótko gram w Blue Dragona - gra jest oryginalna, konsola nie przerobiona - wyłącznie w tej grze achivmenty są w japońskim bądź chińskim (chodzi o ich opis) - jak spowodować by były po angielsku dodam, że gra jest po angielsku. Mój problem dotyczy wyłącznie tej gry.
    Moje drugie pytanie dotyczy problemu z tą grą - czy ktoś śmigał w tę grę - ma ktoś odblokowane achivmenty czysto zręcznościowe typu wciśnij 100 razy w ciągu 10 sekund klawisz A. Uważam, że to co k...wa zrobili jest niemożliwe chyba, że przy użyciu pada z rapidem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szczyl7

szczyl7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnów
  4. bziku

bziku Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie lecz najciekawsze jest to, że oglądając osiągnięcia ze strony na kompie wszystko jest ok, poza tym wczoraj gadałem z kumplem na XBOXlive i mówi mi, że on widzi osiagnięcia po angielsku - jego konsola ma język angielski i region Wlk. Brytania - dodam, że próbowałem tego samego i nic się nie zmienia - ma ktoś pomysł na jego rozwiązanie - na pewno na tym forum ktoś wie co stanowi problem - z cierpliwościa czekam na odpowiedź

Wczytywanie...

Poleć forum