1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z NAT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ArturSworski, Wrzesień 24, 2010.

1. ArturSworski

ArturSworski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Podłączyłem przed chwilą modem do konsoli, jednak przy ostatnim etapie sprawdzania połączenia wyskakuje błąd dot. NAT. Neta w konsoli mam i nie wiem czy może to w czymś przeszkadzać? Niedługo kupię GoW:1 i 2, więc chciałem sobie w co-opa z kumplem pograć. Czy ten NAT będzie przeszkadzał? Jak mam się tego pozbyć? Internet mam od lokalnego dostawcy download: 9MB/s upload: 512KB/s
    Za pomoc dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. ArturSworski

ArturSworski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ten sposób nie działa.
    Nie podłączam konsoli do PC, a PC do modemu. Tylko bezpośrednio konsolę pod modem.
    NAT dalej jest umiarkowany ;/ Mam prywatne IP, a modem to scientific atlanta 2100

5. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Jeśli podłączysz modem bezpośrednio nie będziesz miał neta w konsoli. Najlepiej kup sobie ruter i będzie po kłopocie . Przy modemie nic z natem nie zrobisz .

Wczytywanie...

Poleć forum