1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z NATem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez graba, Wrzesień 12, 2009.

1. graba

graba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K.O
    Witam.ostatnio podlaczylem sie do xbox live.moge z niego korzystac tylko ze mam nat umiarkowane.admin mojej sieci odblokowywal mi porty ale to tez nie pomoglo.i teraz moje pytanie:w zadnej grze nie znajduje mi graczy do gry online sa to takie tytuly jak np naruto borken bond,nfs most wanted.czy to przez to ze mam nat umiarkowane czy moze juz w te gry nikt po prostu nie gra?z gory dzieki z odp;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. jonnys

jonnys Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    niech admin sprawdzi ci porty

Port Name Protocol Scope
    1900 UPnP Framework UDP My network (subnet) only
    3390 Remote Media Center Experience TCP Any computer (including those on the Internet)
    3776 Media Center Extender Service UDP Any computer (including those on the Internet)
    5555 Media Streaming TCP My network (subnet) only
    7777 Network Validation UDP My network (subnet) only

4. czechu191

czechu191 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    lubisz odgrzewane kotlety ?? post dawno napisany bez odpowiedzi i innym temacie to samo robisz próbujesz sobie przez o nabić liczbę postów??

Wczytywanie...