problem z NATem

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Daste

Użytkownik
Użytkownik
siema , w sobote zakupiłem xboxa i chciałem go podłączyć do sieci (kabel odłączony od kompa,wsadzony prosto do konsoli) . Niby wszystko dobrze , testuje połączenie w konsoli , pisze ze polaczylo sie z internetem i teraz do live próbuje i tu jest ten problem.
Zawsze wyskakuje informacje że występuje problem z NATem (umiarkowany) , aktualizacje konsoli musiałem przeprowadzić ręcznie przez pendrive.. bo normalnie sie nie dało , gier aktualizować także się nie da więc myślę że jeśli bym zakupił golda to z serwerami pewnie bym sie także nie połączył. Przyszedł dzisiaj do mnie informatyk (z firmy od neta) i spisał tam adres MAC w ustawieniach konsoli, powiedzial ze powinno działać gdzieś za godzinę, no to czekam i wkońcu odpalam po ok 3 h ale jednak dalej to samo. Przez telefon powiedział mi że to może byc problem z adresem IP czy jakoś tak, ewentualnie musze zmienic pakiet od neta (to jest osiedlówka) . Konsole kupiłem głównie po to żeby grać w sieci a tu takie coś...

będę wdzięczny za pomoc :)
 

Kimo

Użytkownik
Użytkownik
Hej, miałem podobny problem, a otwieranie portów czy inne normalne rozwiązania dawały przysłowiowe... nic. Dopiero gdy w ustawieniach routera zmieniłem UPnP na Enabled wszystko zadziałało.
pzdr
 

Daste

Użytkownik
Użytkownik
Hej, miałem podobny problem, a otwieranie portów czy inne normalne rozwiązania dawały przysłowiowe... nic. Dopiero gdy w ustawieniach routera zmieniłem UPnP na Enabled wszystko zadziałało.
pzdr
tyle że ja nie mam routera ale dzięki
 

Kimo

Użytkownik
Użytkownik
Aaaa, faktycznie, nie doczytałem do końca.
 

Daste

Użytkownik
Użytkownik
a jeśli bym zakupił router to dało by to coś czy poprostu trzeba zmienić dostawce internetu?

pomóżcie
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom