1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z nawigacją.

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez #PCMR, Styczeń 21, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. #PCMR

#PCMR Ryżownik V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Witam Was :)

Od niedawna mam taki problem z kinectem, kursor na ekranie źle śledzi moją rękę.
    Dokładniej, to gdy trzymam ją na środku, to kursor jest całkiem lewej strony ekranu.
    W wyniku tego, strasznie utrudniło się sterowanie, ponieważ żeby wybrać opcje z prawej strony, muszę mocno wychylić rękę.

Wcześniej było dobrze. Oczywiście próbowałem kalibrować na nowo sensor, zmieniać jego położenie itd. Bez skutku.

Zrobiłem nawet obrazek, żebyście łatwiej mogli sobie wyobrazić o co mi chodzi :).

http://img441.imageshack.us/img441/1277/kinectt.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudi94

chudi94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Oddaj na gwarancje to ewidentnie wina sprzętu.

4. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    >>bemben12<<: zadzwon do MS i spytaj
    >>bemben12<<: bedzie najprosciej
    #Dymek: już widzę tą rozmowe
    #Dymek: prosze zrestartować kinecta, skalibrować ponownie, upewnic sie czy miejsce jest odpowiednio przygotowane itd
    #Dymek: I na koncu, to prosze odeslac na gwarancje
    >>bemben12<<: wiec masz odpowiedz

5. #PCMR

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Ok dzwoniłem.
    Wykonałem milion kroków, podanych przez telefon i oczywiście bez efektu. Dowiedziałem się, że jestem pierwszą osobą, która zgłasza taki problem...

Ostatecznie stanęło na tym, że mam sprawdzić jeszcze kinecta na konsoli znajomego, żeby wykluczyć winę po stronie mojego xboxa i jeśli faktycznie będzie to samo, to odsyłać kinecta na gwarancję.
    Problem w tym, że przypomniałem sobie, że znajomy ma przerobioną konsolę, z ixtreme chyba 1.6, więc podłączenie kinecta wymagałoby jakiejś aktualizacji, co byłoby niewskazane...

6. przoms

przoms XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to odsylaj na gwarancje bez zastanawiania, możesz przecież nie znać nikogo z konsolą...

7. #PCMR

Polubienia:
    167
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Opole
    Jutro wysyłam :).

Mam nadzieję, że faktycznie coś jest nie tak, że to nie tylko jakaś moja paranoja :D.
    Ale kilka osób potwierdziło, że coś jest nie tak.

Edit: Ok zglosilem naprawe i czekam na kuriera :).

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum