1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z Need for Speed Rivals, proszę o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nokian8152, Listopad 22, 2013.

1. nokian8152

nokian8152 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,posiadam xbox360 z przeróbką l.t 3.0 i dash'em 16537...próbowałem wypalić gre wymienioną w temacie gra jest RF xgd3 według instrukcji http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/ ...nie posiadam nagrywarki iHas lecz nagrywam zwykła,płyty verbatim. po wypaleniu i włożeniu do konsoli konsola jakby nie widziała płyty,tylko otworz zamknij napęd...szukałem na różnych forach zmarnowałem kilka płyt i wciąż to samo wiec nie mam pojecia jak rozwiązać problem...bardzo proszę ogarniętych ludzi o pomoc,gdyż jestem świezakiem jezeli chodzi o konsole i wypalanie płyt. z góry bardzo dziękuję

Wczytywanie...

Poleć forum