1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Need For Speedem :( pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lisuxxx, Listopad 13, 2015.

1. Lisuxxx

Lisuxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Otóż obecnie gram a może raczej grałem w nowego need for speeda do wczoraj. Chodzi o to iż wczoraj moja konsola zainstalowała aktualizacje New xbox one experience od tej pory gdy wchodzę w menu gry i klikam Graj wyskakują standardowo informację o xbox Gold gdy je pomijam wyskakuje komunikat " Błąd wewnętrzny. Spróbuj ponownie później" i tak cały czas ( wcześniej przed aktualizacja gra działała normalnie. Czy potrafi mi ktoś pomóc? Dodam iż odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie - nic to nie pomogło. Serdecznie proszę o pomoc wszystkich forumowiczów/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ryczko

Ryczko Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam to samo. Chciałem napisać do supportu na ich stronie xbox.pl ale było napisane występuje znany błąd "Unlocking achievements" i że pracują teraz nad tym.
    Myślę że jest to powiązane właśnie z tym.

Jak możesz wejdź w swoje osiągnięcia i powiedź mi czy Ci się wyświetlają.

Ostatnia edycja: Listopad 13, 2015
  4. Lisuxxx

Lisuxxx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie mi się nie wyświetlają. Ale już wiem w czym problem. Gdy kupiłem grę dostałem GOLDA na 2 DNI wklepałem kod i spokojnie można grać wszystko działa ale obawiam się ze jak mi się skończy to już pograne. Najgorzej jak po tej aktualizacji będzie trzeba mieć GOLDA cały czas ;\

5. Ryczko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja jak kupiłem grę nie użyłem kodu na gold'a nie posiadając wcześniej gold'a a mogłem grać.

6. Maciekthc

Maciekthc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam ten sam problem co robic gra dzialala przed akutalizacja konsoli :/

7. Maciekthc

Maciekthc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra przed chcwila zadziala na chwiel

8. Ryczko

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Włączyłem grę bez gold'a i wyskoczył błąd za drugim razem wpisałem ten darmowy kod co z grą był i powiem wam, że działa. Mam nadzieję, że jak mi się skończy to i tak będę mógł grać.

Wczytywanie...

Poleć forum