1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z netbookiem.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bazagazeal, Marzec 7, 2012.

1. Bazagazeal

Bazagazeal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Witam.

Mam problem z moim netbookiem HP Mini 210-3010SW Beats Audio.
    Od kilku dni nie działa. Miałem aktualizację W7 Startera, poszedłem w tym czasie oglądać mecz, po pierwszej połowie wróciłem i zdziwiłem się, że netbook jeszcze chodzi i ma 2/2 i nadal aktualizacja się ładuje. Wracam po drugiej połowie i nadal to samo, ciągle się ładuje. Poszedłem porobić inne rzeczy, itd. i gdy chciałem już iść spać wkurzyłem się, bo nie będę go zostawiał na noc włączonego (nigdy wcześniej aktualizacja tak długo nie trwała). Więc odłączyłem zasilanie i wyjąłem baterię. Na drugi dzień wracam ze szkoły, odpalam netbooka i o to mój problem: ekran jest cały czasny, wiatraki działają, wszystkie lampki się palą. Dodam, że miałem już ten problem raz, dokładnie to samo, goście od serwisu powiedzieli, że coś może nie stykać i dlatego tak się stało. Miałem go wysłać do HP na gwarancję, bo netbooka mam od września, przed czym najpierw oddałem do pobrania niektórych ważnych plików i wtedy właśnie jakoś go włączyli i działał do tej pory, więc go nie odsyłałem. Pytałem jeszcze kolegę, który się na tym zna i mówił, że mogłem jakiś plik uszkodzić i że trzeba system od nowa instalować.

Co mam zrobić? Odesłać na gwarancję? Co się w ogóle stało?
    POMOCY!

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wina badziewnego systemu operacyjnego i czasami aktualizacje od ms mogą uszkodzić system

4. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Jeżeli bios działa, to spróbuj przywrócić system z partycji ratunkowej (zakładam, że netbook ją posiada).

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Mam to samo na EEEPC lecz rzuciłaem nim o ścianę pewnie padł;)

6. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Po to jest gwarancja żeby wrazie czego z niej skorzystać,nie czekaj jak wygaśnie bo potem to nic nie zrobisz.
    Gwarancja od drzwi do drzwi więc co to za wysiłek :)

7. Bazagazeal

Bazagazeal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Poszedłem do serwisu, koleś mówił, że miał takiego samego pare dni temu i że to bateria, że wina fabryczna i jakieś ogniwo nie styka, Wyłożył baterię, włożył z powrotem i netbook działa.. Robiłem tak 1000 razy, ale mi sie nie udało. :D
    Oddam na gwarancję.

8. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Przepraszam nieobraz się Bazagazeal Ale kto kupuje Hp-ka Który produkuje najgorsze laptopy , grzeją się jak kaloryfery , wyją . Takie są realia 2000 Rok Asus Super sprzęt teraz ? Padaka . Sam zaraziłem wszystich znajomych acer-ami . z 10 sztuk które posiadają [najstarczy ma 7 lat , najmłodszy 2 lata] nic się z ani jednym niestało , zaś kuzynka nieposłuchała kupiła Asusa netbook-a i padł , laptop z asusa te szybko padł , nie będę się rozpisywał ile robiłem juz HP-ków po przegrzaniu grafiki , procka , badz tez układu .

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pavilony byly wadliwe, nie znaczy ze kazdy model jest daremny. Acer to tez nie mistrzostwo lpekajace zawiasy w lapku za 4k...

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum