1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z netem pomocy!!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez DonBarlog, Styczeń 10, 2009.

1. DonBarlog

DonBarlog Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam!
    na święta Bożego Narodzenia dostałem upatrzoną konsole xbox 360 arcade.już pierwszego dnia użytkowania zarejestrowałem się do usługi xbox live.potem grałem w gry na płytkach(GTA4)i nie chciało mi się wchodzić do usługi.dziś miałem ochotę pograć w gta4 przez multiplayera ale nie mogę się zalogować do xbox live.cały czas pisze mi żenie można pobrać adresu ip z routeru.tak wygląda raport stanu błędów:
    W: 0000-000B
    X: C000-4023
    Y: 0000-0000
    Z: 0000-0000
    ID: FFFF-FFFF

Wczytywanie...

Poleć forum