1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z NFS Hot Pursuit

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hubert85, Grudzień 14, 2011.

1. hubert85

hubert85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hej :)
    Od roku mam tą grę wypaloną na płycie ale dopiero teraz mój xbox został " ulepszony" do LT 2.0. Wszystkie najnowsze gry działają ale płyta z NFS jak nie działała tak nie działa dalej. Wypalona jest na pewno dobrze. Wyświetla się w menu filmik, nazwa gry ale po wciśnięciu A wyskakuje komunikat że nie może być uruchomiona. Pomocy :D Kocham NFSy i bardzo chcę zagrać w HP ( zwłaszcza, że RUN jest kiepski) Dzięki z góry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. hubert85

hubert85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    od roku nie mam tego na dysku ;) chodzi mi konkretnie jaką wersje musze pobrać żeby to teraz odpalić.

5. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    przeżuć z płyty na PC przepuść obraz iso przez abgx360 i wypal na nowo - będzie działać

6. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ja tam nigdy nie przepuszczalem przez abgx360 i z moich 122 gier moze 2 tylko sie nie nagraly..

7. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    To sprawdź czy ci działa AC:B na LT 2.0 i zobaczymy czy ci działa i inne gry z AP 2.5 nagrywane na LT+ myślę że do tych dwóch dołączy też kilka

Do tematu tak jak mówią koledzy zgraj na dysk i przeleć abgx-em i będzie chodzić

8. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dzialaja na LT1.92 - AC:B i NFS:HP

Wczytywanie...

Poleć forum