1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z NFS:HP

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez futureshock, Grudzień 4, 2010.

1. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Witam. Mam nowego hot pursuit, xbox'a bez neta, przed odpaleniem gry zainstalowałem nową aktualizacje czyli dasha, oczywiście gra mi nie działała na 1.6, więc przerobiłem na LT+ u takiego gościa, wszystkie gry teraz chodzą bez active.iso, kiedy włączam Hot Pursuita pojawia się czarny ekran i nic, a powinnen dzialac na LT+. Wie ktoś czemu nie działa? z płytą powinno być chyba wszystko ok, skoro się gra nagrała na dysk twardy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy ten NFS:HP jest po patchu? Gry z AP25, żeby działały na LT+ muszą być spatchowane.

4. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Aha. czyli że chyba nie jest, znajomy mi nagrywał. Czyli trzeba spatchować na inny wave, tak?

a jak mam active.iso to mi pójdzie bez patchowania?

PS: Sorry za 2 posty pod rząd, ale tamtego nie mogę edytować ;/

Możesz a jak nie potrafisz to kasujesz post wyżej i piszesz na nowo /Jechu

5. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie, żeby zadziałało na LT+, musisz spaczować, a nie zmienić wave (LT+ obsługuje wszystkie więc to nie ma sensu).
    Przygotowanie Obrazu ISO do gry na LT+

Pamiętaj, że nie do wszystkich releasów są patche.
    Do NFS:HP patch jest tylko do release LOCAL (PAL), Russound jest od razu po patchu, innych nie da się uruchomić na LT+

Wczytywanie...

Poleć forum