1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z niektórymi grami na LT 3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartekr007, Kwiecień 5, 2012.

1. bartekr007

bartekr007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem. A mianowicie do niedawna używałem konsoli z LT 1.1 wypalałem gry przez CloneCD/IMGBurn różnie bywało. Niestety moją konsole dotknął Czerwony postrach wszystkich użytkowników, więc zmuszony byłem ją wymienić. Zakupiłem konsole z przeróbką LT 3 i poprawionym chłodzeniem na wszelki wypadek. I tu pojawia się mój problem, ponieważ na starej konsoli wszystkie nagrywane gry chodził normalnie np. Fight Night Champions, WWE 2011, WWE 12, EA MMA, UFC 2010, FIFA 11, Mortal Kombat, Red Dead Redemption, Forza Motorsport 3. Natomiast na obecniej konsoli gry: WWE 12, 2011, EA MMA, UFC 2010 oraz UFC 3 dochodzą do momentu wczytywania grafiki i się wieszają tj. filmiki początkowe i menu śmigają normalnie a przy wczytywaniu walk i pojawianiu się np. areny obraz się wiesza i tak za każdym razem. Reszta gier chodzi normalnie bez żadnych zwieszeń. Moje pytanie jest czy problem tkwi w którymś układzie graficznym czy w sposobie wypalania płyt, przypominam że na starej konsoli te gry chodziły normalnie, więc są raczej dobrze wypalone. Proszę o odpowiedź i Pozdro all.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mis.uszatek

mis.uszatek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    na lt 3.0 nie odpalisz większości gier, które były przygotowane pd wcześniejsze wersje LT

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sprawdź czy jakiekolwiek inne oryginalne płyty odczytuje (gry, filmy).

Dotyczy to gier XGD3 i XGD2_ap 2.5, a tutaj takich nie ma.

5. bartekr007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyta oryginalny film normalnie, ale tak jak mówię problem ten dotyczy niektórych gier. Zobaczę jeszcze jutro bo płyty muszę kupić i nagram z prędkością 2.4x UFC 3 zobaczę czy coś pomoże i dam znać jaki wynik będzie.

6. bartekr007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrałem jeszcze raz z prędkością 2.4 i dalej to samo ;/ Czyli grafika?

7. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sprawdź te gry na innej konsoli.

Wczytywanie...

Poleć forum