1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z niektórymi grami po aktualizacji pesa 2012 ;/?????

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ironluk, Kwiecień 11, 2012.

1. ironluk

ironluk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszafka
    Witam

Jako że jestem swieżak nie będę owijał w bawełnę, przejdę od razu do sedna. Mam od niedawna przerobionego xboxa360slim 250gb... wszystko było cacy i pięknie aż pojawił się monit o aktualizacje bo nie będzie działał kinect i gry ..ok zrobiłem udało się- raz nie odczytało jakiejś gry zrobiłem restart i wszystko było ok aż do wczoraj gdy grając w pesa kliknąłem w ściągnij aktualizację do tej gry,, ściągnęło się coś 2mb zrobił się restart i teraz działają tylko 3 gry.. reszta działa następująco- pokazuje się obrazek gry w menu start(można ją zgrać na hdd ale też nie działa) , włączam start i monit- płyta dvd ma nieobsługiwany format skontaktuj się z livebox/support ... nie ukazała mi się wiadomość o banie an nic takiego!..o co właściwie kaman????

muszę ją oddać do ponownego przerobienia??? jest dla mnie jakaś szansa ???

Please Help me !!;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zapewne masz lt 2.0 i wgrał ci się dash 14xxx jak grałeś na xbox live ,ale flash na lt 3.0 naprawi wszystko , tyle ,że gry xgd3 musisz i tak od nowa nagrać

4. ironluk

ironluk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszafka
    Ok czyli muszę zanieść konsolę do wgrania tego lt3.0 do jakiegoś sprytnego Pana co mi to przerobi ... aaa te gry które co prawda kupiłem na gieldzie bo nie flashowałem nagrywarki mogę już wywalić ??? i trza kupić nowe ???;-/

5. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Jak są xgd3 to do wywalenia, jak xgd2 to rusza na 3.0

6. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia: