1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z niektórymi grami XGD3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez casual, Grudzień 11, 2011.

1. casual

casual Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam nową przeróbkę lt+ 2.0 z powodzeniem zgrywałem Saints Row 3, Fifa 12 czy Assassins Creed Revelations. Posiadam nagrywarkę Lite-on ihas 524. Po prostu ściągałem gierkę, wrzucałem .dvd do imgburna i nagrywałem, chodziło bez problemów. Jednak jest problem z Skyrim i Dark Souls. Gra się uruchamia lecz napęd przestaje kręcić i wyświetla się czarny ekran. Gra jest w katalogu gier. Czytałem gdzieś podobno z racji tego, iż gra zajmuje więcej niż płyta na to pozwala, potrzebna jest nagrywarka która upchnie całość materiału na płytce, nagrywałem gierki na verbatimach. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. cisekraz

cisekraz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    jakie masz wersje tych gier?

4. casual

casual Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. cisekraz

cisekraz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Tarnów
    Skyrim The Elder Scrolls V PAL XBOX360-STRANGE ja gram w ta i nagrala mi sie bez problemu. AC:Revelations i Fifa tez mi chodza. Dark Souls nie probowalem. The Elder Scrolls V Skyrim DubbingPL FINAL XBOX360-DOG29 ta wersja moze miec zly plik .dvd i nie instaluje sie na dysku, co do Skyrim The Elder Scrolls V PAL XBOX360 NAPISY PL-STRANGE to nie mam informacji ale z tego co wiem to wszystkie sa grywalne raczej po standardowym dla xgd3 wypaleniu...

Wczytywanie...

Poleć forum