1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z niektórymi grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez soviet1978, Marzec 13, 2012.

1. soviet1978

soviet1978 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mój caly problem wywołała wrc2 która potrzebowała aktualizacji która zrobiłem ale nie do konca bo wyskoczyły mi jakies błedy dopiero najnowsza łatka ze strony odratowala mi konsole oczywiscie fleshowalem po tym napend liteon 16d2s wszystko sie udało jednak nie czyta wszystkich gier wczesniej wchodziła mi fifa 11- gta4 teraz nie wrc2 tez nie wchodzi a wczesniej było ok wgralem klucz do rezerwowego napendu samsung TS-H943 i wgrałem mu lt 1.9 i dalej wyglada tak samo w czym może byc problem

Wczytywanie...

Poleć forum